Noge naprijed. Pogledi usmjereni prema vama.
Novi Ducati XDiavel V4 ruši sve konvencije, donoseći prepoznatljiv Ducati DNK u cruiser svijet. Elegantna, mišićava i beskompromisna silueta dominira scenom svojim skulpturalnim dizajnom i magnetskom pojavom.
U njegovom srcu nalazi se V4 Granturismo motor koji sa svojih 168 KS osigurava uzbudljive performanse i uglađenu isporuku snage, povećavajući užitak u vožnji bez odricanja od udobnosti.
Burning Red i Black Lava: dvije grafike stvorene ekskluzivno za Ducati XDiavel V4
Dvije nove grafike kreirao je Centro Stile Ducati ekskluzivno za XDiavel V4, s ciljem naglašavanja njegovih volumena i skulpturalnih linija.
Ducati kreacija za ljubitelje cruisera.
Ducati XDiavel V4 spaja odvažan dizajn i vrhunsku tehnologiju. Motocikl je potpuno redizajniran u svakom pogledu, s posebnim naglaskom na ergonomiju i udobnost.
Pravi spoj senzualne ljepote i sofisticirane tehnologije, prožet prepoznatljivim Ducati DNK-om.
Tehničke specifikacije
| Tip | V4 Granturismo, V4 - 90°, 4 ventila po cilindru, kontra-rotirajuća radilica, Twin Pulse redoslijed paljenja, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 1.158 cc (71 cu in) |
| Promjer x hod | 83 mm x 53.5 mm |
| Omjer kompresije | 14.0:1 |
| Snaga | 168 KS (124 kW) pri 10.750 o/min |
| Okretni moment | 12.8 kgm (126 Nm, 93 lb ft) pri 7.500 o/min |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva, Øeq 46 mm eliptična kućišta leptira s Ride-by-Wire sustavom |
| Ispuh | Nehrđajući čelični ispušni sustav s 4 izlazne cijevi |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.80:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=40/13, 2=36/16, 3=34/19, 4=31/21, 5=29/23, 6=27/25 |
| Završni prijenos | Lanac, prednji zupčanik Z16, stražnji zupčanik Z43 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka sa slipper i self-servo funkcijom |
| Okvir | Aluminijski monocoque okvir |
| Prednji ovjes | Ø 50 mm potpuno podesiva USD vilica |
| Prednji kotač | Lijevani aluminijski naplatak, 3.5" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Rosso III, 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiv monoamortizer, aluminijska jednostrana stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Lijevani aluminijski naplatak, 8.0" x 17" |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Rosso III, 240/45 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 120 mm / 145 mm (4.7 in / 5.7 in) |
| Prednja kočnica | 2 x Ø 330 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo Stylema monobloc 4-klipne čeljusti, radijalni glavni cilindar PR16/19, Cornering ABS |
| Stražnja kočnica | Ø 265 mm disk, Brembo 2-klipna plutajuća čeljust, Cornering ABS |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 6.9" TFT zaslonom u boji i Optical Bonding tehnologijom. Rezolucija 1.280 x 480 px, omjer 8:3 |
| Masa s tekućinama bez goriva | 229 kg (505 lb) |
| Visina sjedala | 770 mm (30.3 in) |
| Međuosovinski razmak | 1.620 mm (63.8 in) |
| Kut vilice | 29° |
| Predtrag | 124 mm (4.9 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 20 l (5.3 US gal) |
| Broj sjedala | 2 |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Cornering ABS, Ducati Traction Control, Ducati Wheelie Control, Daytime Running Light*, Ducati Brake Light |
| Standardna oprema | Ducati Quick Shift 2.0, Ducati Power Launch, Cruise Control, Hands-Free sustav, 6.9" TFT zaslon u boji, Ducati Multimedia System, osvijetljene tipke na upravljaču, Full-LED rasvjeta, dinamički pokazivači smjera*, Turn-by-Turn navigacija |
| Uključena oprema | Ručke za suvozača |
| Pripremljeno za | Mid footpegs kit |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 15.000 km (9.000 milja) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 60.000 km (37.000 milja) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 154 g/km |
| Potrošnja | 6.6 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Provjerite dostupnost proizvoda kod ovlaštenog Ducati prodavača. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. |




