Fight Formula primijenjena na Panigale V4.
Novi Ducati Streetfighter V4 predstavlja ultimativni izraz Fight Formula koncepta primijenjenog na najbolji Ducati Panigale V4 dosad. Više nego ikada prije, Streetfighter preuzima svu inovaciju i performanse Ducati superbike modela, pritom zadržavajući svoj prepoznatljiv karakter i donoseći 6 KS više u odnosu na prethodnika.
Snažan i precizan na stazi, uzbudljiv i zabavan na cesti, Streetfighter V4 pruža savršen spoj osjećaja i kontrole za neusporedivo iskustvo vožnje.
Najsnažniji Streetfighter u svojoj kategoriji.
Više nego ikada prije, novi Ducati Streetfighter V4 zapravo je novi Ducati Panigale V4 bez oklopa, dijeleći pritom i istu verziju Desmosedici Stradale motora. Magična kombinacija koja spaja nova dizajnerska rješenja, aerodinamiku, ergonomiju te napredna rješenja šasije i elektronike.
Ducati Streetfighter V4 S
Öhlins NIX30 (SV) S-EC 3.0 ovjes, novi Öhlins TTX36 (SV) S-EC 3.0 amortizer, Öhlins amortizer upravljača s event-based podešavanjem kojim upravlja Öhlins Smart EC 3.0 sustav, kovani naplatci s pet tangencijalnih krakova te litijska baterija. Dostupan je i u Racing grafici inspiriranoj modelom Ducati Desmosedici GP 2025.
Tehničke specifikacije
| Tip | Desmosedici Stradale 90° V4, kontra-rotirajuća radilica, Desmodromic sustav, 4 ventila po cilindru, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 1.103 cc |
| Promjer x hod | 81 x 53.5 mm |
| Omjer kompresije | 14.0:1 |
| Snaga | 157,4 kW (214 KS) pri 13.500 o/min 150,7 kW (205 KS) pri 12.650 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Okretni moment | 120,0 Nm (88.5 lb-ft) pri 11.250 o/min 119,7 Nm (88.3 lb-ft) pri 11.500 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva. Dvostruke brizgaljke po cilindru. Full Ride-by-Wire eliptična kućišta leptira. Sustav usisa promjenjive duljine |
| Ispuh | 4-2-1-2 sustav |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.80:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=38/14, 2=36/17, 3=33/19, 4=32/21, 5=30/22, 6=30/24 |
| Završni prijenos | Lanac 520; prednji zupčanik 15; stražnji zupčanik 42 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka sa slipper i self-servo funkcijom. Samoodzračujući glavni cilindar. |
| Okvir | Aluminijski "Front Frame" okvir s optimiziranom krutošću |
| Prednji ovjes | Öhlins NIX30 (SV) S-EC 3.0 43 mm potpuno podesiva vilica s TiN premazom. Elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 3.0 event-based sustavom |
| Prednji kotač | Kovani aluminijski naplatci s 5 krakova, 3.50" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Rosso IV Corsa 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiv Öhlins TTX36 (SV) S-EC 3.0 amortizer. Elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 3.0 event-based sustavom. Aluminijska Hollow Symmetrical stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Kovani aluminijski naplatci s 5 krakova, 6.00" x 17" |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Rosso IV Corsa 200/60 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 125 mm (4.9 in) - 130 mm (5.1 in) |
| Prednja kočnica | 2 x 330 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo Monobloc Hypure® 4-klipne čeljusti s Race eCBS sustavom. Samoodzračujući glavni cilindar. |
| Stražnja kočnica | 245 mm disk, 2-klipna čeljust s Race eCBS sustavom |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 6,9" TFT zaslonom i Optical Bonding tehnologijom, rezolucije 1.280 x 480 px, omjer 8:3 |
| Masa s tekućinama bez goriva | 189 kg (417 lb) |
| Visina sjedala | 845 mm (33.3 in) |
| Međuosovinski razmak | 1.496 mm (59 in) |
| Kut vilice | 24,5° |
| Predtrag | 99 mm (3.9 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 16 l (4.2 US-gallons) |
| Broj sjedala | Jedno sjedalo / Dva sjedala, ovisno o homologaciji tržišta |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Race eCBS, Ducati Vehicle Observer (DVO), Ducati Traction Control (DTC) DVO, Ducati Wheelie Control (DWC) DVO, Ducati Slide Control (DSC), Engine Brake Control (EBC), Ducati Brake Light EVO (DBL)* |
| Standardna oprema | Ducati Power Launch (DPL) DVO, Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, Full LED prednja svjetla s Daytime Running Light (DRL)*, Ducati Electronic Suspension (DES) 3.0 s Öhlins Smart EC 3.0, Öhlins steering damper, litij-ionska baterija, tipke za brzo podešavanje, Pit Limiter, automatsko isključivanje pokazivača smjera, kovani aluminijski naplatci, Coming Home funkcija |
| Pripremljeno za | Ducati Data Logger (DDL), tempomat, Tyre Pressure Monitoring System (TPMS), USB priključak*, Ducati Multimedia System (DMS)*, "Turn By Turn" navigaciju* |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 12.000 km (7.500 milja) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 24.000 km (15.000 milja) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 165 g/km |
| Potrošnja | 7,1 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Provjerite dostupnost kod lokalnog Ducati prodavača. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. |




