Ultimativna V2 Fighter formula
Novi 890 ccm V2 motor. Šasija preuzeta s Ducati Panigale modela. 175 kg čistog adrenalina uz visok i širok upravljač. Bez oklopa, bez filtera. Novi Ducati Streetfighter V2 savršeno utjelovljuje izvorni „provokativni duh”.
Ducati Streetfighter V2 S
Sportskija verzija opremljena Öhlins ovjesom, litijskom baterijom i konfiguracijom s jednim sjedalom, dok je suvozačko sjedalo dostupno kao dodatna oprema. Dostupan je i u Ducati Yellow boji.
Panigale DNK. Streetfighter drskost.
Bez oklopa, novi Ducati Panigale V2 pretvara se u najlakši Ducati Streetfighter V2 ikada proizveden. Najnovija evolucija Fight Formula koncepta čini ga još agresivnijim, ali i još zabavnijim za vožnju, zahvaljujući novom Ducati dvocilindričnom motoru i 175 kg čiste snage i adrenalina.
Tehničke specifikacije
| Tip | Ducati V2 motor: 90° V2, 4 ventila po cilindru, sustav promjenjivog upravljanja usisnim ventilima, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 890 cc |
| Promjer x hod | 96 x 61.5 mm |
| Omjer kompresije | 13.1:1 |
| Snaga | 88 kW (120 KS) pri 10.750 o/min |
| Okretni moment | 93.3 Nm (69 lb-ft) pri 8.250 o/min |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva. Jedna brizgaljka po cilindru. Full Ride-by-Wire. |
| Ispuh | 2-1-2 sustav, s 1 katalizatorom i 3 lambda sonde |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.84:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=38/14, 2=34/17, 3=32/20, 4=29/22, 5=24/21, 6=26/25 |
| Završni prijenos | Lanac 520; prednji zupčanik 15; stražnji zupčanik 42 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka sa slipper i self-servo funkcijom |
| Okvir | Monocoque aluminijski okvir |
| Prednji ovjes | Öhlins NIX30 43 mm s TiN premazom, potpuno podesiva USD vilica |
| Prednji kotač | Y-oblik, 6 krakova, aluminijski naplatak, 3.50" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Rosso IV 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiv Öhlins monoamortizer. Aluminijska dvostrana stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Y-oblik, 6 krakova, aluminijski naplatak, 5,50” x 17” |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Rosso IV 190/55 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 120 mm - 160 mm |
| Prednja kočnica | 2 x 320 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo Monobloc M50 čeljusti s Bosch Cornering ABS sustavom |
| Stražnja kočnica | 245 mm disk, 2-klipna čeljust s Bosch Cornering ABS sustavom |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 5" TFT zaslonom u boji, rezolucije 800 x 480 px |
| Masa s tekućinama bez goriva | 175 kg (386 lb) |
| Visina sjedala | 838 mm (33 in) |
| Međuosovinski razmak | 1.493 mm (58.8 in) |
| Kut vilice | 24,1° |
| Predtrag | 103 mm (4 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 15 l - 4 gallon (US) |
| Broj sjedala | Jedno sjedalo Dva sjedala uz dodatni passenger seat kit |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Bosch Cornering ABS, Ducati Traction Control (DTC), Ducati Wheelie Control (DWC), Engine Brake Control (EBC), automatska kalibracija guma, Ducati Brake Light (DBL) |
| Standardna oprema | Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, Full LED prednja svjetla s Daytime Running Light (DRL)*, automatsko gašenje pokazivača smjera, litij-ionska baterija, Ducati Power Launch (DPL), Pit Limiter, Coming Home funkcija, Sachs steering damper, konfiguracija s jednim sjedalom |
| Pripremljeno za | Lap Timer Pro, protuprovalni sustav, tempomat, Tyre Pressure Monitoring System (TPMS), USB priključak, Ducati Multimedia System (DMS), "Turn By Turn" navigaciju, grijane ručke |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 15.000 km (9.000 milja) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 45.000 km (28.000 milja) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 123 g/km |
| Potrošnja | 5,3 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Provjerite dostupnost proizvoda kod ovlaštenog prodavača. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. |




