Panigale V4 Márquez 2025 World Champion Replica
Predstavljamo Ducati Panigale V4 Márquez 2025 World Champion Replica: kolekcionarsko izdanje od 293 primjerka, s ekskluzivnom grafikom i trkaćim komponentama za doživljaj uzbuđenja pravih prvaka.
Omaž izvanrednom postignuću Marc Márquez, koji je osvojio svoj sedmi svjetski naslov na modelu Desmosedici GP25, pridonijevši četvrtom uzastopnom MotoGP naslovu za Ducati. Ispisana je još jedna nezaboravna stranica trkaće povijesti.
Ekskluzivne značajke
Ducati Panigale V4 Márquez 2025 World Champion Replica utjelovljuje najbolje od Ducati tehnologije i MotoGP duha. Replica grafika, originalni potpis Marc Márquez na poklopcu spremnika, trkaće komponente od karbona i aluminija, Akrapovič ispušni sustav, suha spojka i natjecateljski kočioni sustav.
Svaki detalj osmišljen je kako bi pružio osjećaj vožnje pravog prvaka. Kolekcionarski model dolazi s ekskluzivnim paketom opreme i posebnom personaliziranom drvenom kutijom za isporuku.
Tehničke specifikacije
| Tip | Desmosedici Stradale 90° V4, kontra-rotirajuća radilica, Desmodromic sustav, 4 ventila po cilindru, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 1.103 cc (67,3 cu in) |
| Promjer x hod | 81 mm x 53,5 mm (3,2 in x 2,1 in) |
| Omjer kompresije | 14,0:1 |
| Snaga | 218,5 KS (160,7 kW) pri 13.500 o/min 153.5 kW (209 KS) pri 12.750 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Okretni moment | 122,1 Nm (12,5 kgm, 90 lb ft) pri 11.250 o/min 121.3 Nm (89.5 lb-ft) pri 11.250 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva. Dvostruke brizgaljke po cilindru. Full Ride-by-Wire eliptična kućišta leptira. Sustav usisa promjenjive duljine |
| Ispuh | 4-2-1-2 konfiguracija |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1,80:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=36/15, 2=34/17, 3=33/19, 4=32/21, 5=30/22, 6=27/22 |
| Završni prijenos | Lanac 520; prednji zupčanik 16; stražnji zupčanik 41 |
| Spojka | Hidraulički upravljana suha slipper spojka. Samoodzračujući glavni cilindar |
| Okvir | Aluminijski "Front Frame" okvir s optimiziranom krutošću |
| Prednji ovjes | Öhlins NPX 25/30 (SV) S-EC 3.0 tlačna 43 mm potpuno podesiva vilica s TiN premazom. Elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 3.0 event-based sustavom |
| Prednji kotač | Karbonski naplatci s 5 podijeljenih krakova, 3,50" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Supercorsa SP-V4 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiv Öhlins TTX36 (SV) S-EC 3.0 amortizer. Elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 3.0 event-based sustavom. Aluminijska Hollow Symmetrical stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Karbonski naplatci s 5 podijeljenih krakova, 6,00" x 17" |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Supercorsa SP-V4 200/60 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 125 mm / 130 mm (4,9 in / 5,1 in) |
| Prednja kočnica | 2 x 338,5 x 6,2 mm T-drive ventilirani diskovi, radijalno montirane Brembo Monobloc GP4 Sport Production čeljusti s Race eCBS sustavom. Brembo MCS 19,21 glavni cilindar s daljinskim podešavanjem. Samoodzračujući glavni cilindar. |
| Stražnja kočnica | 245 mm disk, 2-klipna čeljust s Race eCBS sustavom |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 6,9" TFT zaslonom i Optical Bonding tehnologijom - rezolucija 1.280 x 480 px |
| Masa s tekućinama bez goriva | 186,5 kg (411 lb) |
| Visina sjedala | 850 mm (33,5 in) |
| Međuosovinski razmak | 1.485 mm (58,5 in) |
| Kut vilice | 24° |
| Predtrag | 98 mm (3,9 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 17 l (4,5 US gal) |
| Broj sjedala | Jedno sjedalo Dva sjedala uz dodatni passenger seat kit |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Ducati Slide Control (DSC), Engine Brake Control (EBC), Bosch Cornering ABS, Race eCBS, Ducati Brake Light (DBL)*, Ducati Vehicle Observer (DVO), Ducati Traction Control (DTC) DVO, Ducati Wheelie Control (DWC) DVO, Road eCBS, automatska kalibracija guma |
| Standardna oprema | Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, homologirani Akrapovič prigušivač, litij-ionska baterija, tipke za brzo podešavanje, karbonski naplatci, Ducati Electronic Suspension (DES) 3.0 s Öhlins Smart EC 3.0, Ducati Power Launch (DPL) DVO, Full LED rasvjeta, Daytime Running Light (DRL)*, automatsko isključivanje pokazivača smjera, Lap Timer Pro, Pit Limiter, zaštita lanca od karbonskih vlakana, podesivi aluminijski oslonci za noge vozača, CNC obrađena gornja vilica, GPS modul, karbonske komponente (stražnji blatobran, zaštita stražnje vilice, toplinska zaštita ispuha, zaštita alternatora, štitnici pete) |
| Uključena oprema | Otvoreni poklopac suhe spojke od karbonskih vlakana**, čep za uklanjanje nosača registarske pločice**, racing čep spremnika goriva od obrađenog aluminija**, posebna cerada za motocikl, certifikat autentičnosti, posebna kutija za dodatnu opremu, posebna drvena transportna kutija, karbonski usmjerivači zraka za hlađenje prednjih kočnica**, kit za uklanjanje retrovizora** |
| Pripremljeno za | Protuprovalni sustav, Tyre Pressure Monitoring System (TPMS), tempomat, Ducati Data Logger (DDL), Ducati Multimedia System (DMS), Lap Timer Pro, grijane ručke, Turn-by-Turn navigaciju, USB priključak |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 12.000 km (7.500 mi) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 24.000 km (15.000 mi) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 151 g/km |
| Potrošnja | 6,5 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Provjerite dostupnost proizvoda kod ovlaštenog prodavača. ** Oprema nije homologirana za cestovnu upotrebu. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. Motocikl dolazi s jedinstvenim certifikatom autentičnosti i duplikati se ne izdaju. |




