Stvorena da oduševljava.
Novi Ducati Panigale V4 predstavlja sedmu generaciju u epskoj priči Ducati superbike motocikala – savršen spoj dizajna i tehnologije. Motocikl koji utjelovljuje samu srž misije Ducati brenda: „obogatiti živote ljudi kombinacijom tehnološki naprednih proizvoda koje odlikuje senzualna ljepota.”
S i Standard verzije
Ducati Panigale V4 S razlikuje se od modela Ducati Panigale V4 po novom elektronički kontroliranom Öhlins SmartEC3.0 ovjesu, kovanim aluminijskim naplatcima i litijskoj bateriji.
Nemoguće postaje moguće.
Forma susreće funkciju.
Novi Ducati Panigale V4 nasljeđuje dio tehničkih rješenja razvijenih od strane višestruko svjetski nagrađivanog tima, kako bi vozaču pružio isti osjećaj vožnje kakav imaju profesionalni vozači na stazi.
Tehničke specifikacije
| Tip | Desmosedici Stradale 90° V4, kontra-rotirajuća radilica, Desmodromic sustav, 4 ventila po cilindru, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 1.103 cc |
| Promjer x hod | 81 x 53.5 mm |
| Omjer kompresije | 14.0:1 |
| Snaga | 158,9 kW (216 KS) pri 13.500 o/min 153,5 kW (209 KS) pri 12.750 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Okretni moment | 120,9 Nm (89.2 lb-ft) pri 11.250 o/min 121,3 Nm (89.5 lb-ft) pri 11.250 o/min (USA/CAN/MEX) |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva. Dvostruke brizgaljke po cilindru. Full Ride-by-Wire eliptična kućišta leptira. Sustav usisa promjenjive duljine |
| Ispuh | 4-2-1-2 sustav, s 2 katalizatora i 6 lambda sondi (samo Euro 5+) 4-2-1-2 sustav, s 2 katalizatora i 4 lambda sonde |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.80:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=36/15, 2=34/17, 3=33/19, 4=32/21, 5=30/22, 6=27/22 |
| Završni prijenos | Lanac 520; prednji zupčanik 16; stražnji zupčanik 41 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka sa slipper i self-servo funkcijom. Samoodzračujući glavni cilindar. |
| Okvir | Aluminijski "Front Frame" okvir s optimiziranom krutošću |
| Prednji ovjes | Potpuno podesiva Showa BPF vilica, 43 mm kromirane unutarnje cijevi |
| Prednji kotač | Aluminijski naplatci s 5 krakova, 3.50" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Supercorsa SP-V4 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiva Sachs jedinica. Aluminijska Hollow Symmetrical stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Aluminijski naplatci s 5 krakova, 6.00” x 17” |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Supercorsa SP-V4 200/60 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 125 mm (4.9 in) / 130 mm (5.1 in) |
| Prednja kočnica | 2 x 330 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo Monobloc Hypure® 4-klipne čeljusti s Race eCBS sustavom. Samoodzračujući glavni cilindar. |
| Stražnja kočnica | 245 mm disk, 2-klipna čeljust s Race eCBS sustavom |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 6,9" TFT zaslonom i Optical Bonding tehnologijom, rezolucije 1.280 x 480 px |
| Masa s tekućinama bez goriva | 191 kg (421 lb) |
| Visina sjedala | 850 mm (33.5 in) |
| Međuosovinski razmak | 1.485 mm (58.5 in) |
| Kut vilice | 24° |
| Predtrag | 98 mm (3.86 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 17 l - 4.49 gallon (US) |
| Broj sjedala | Jedno sjedalo / Dva sjedala, ovisno o homologaciji tržišta |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Race eCBS, Ducati Vehicle Observer (DVO), Ducati Traction Control (DTC) DVO, Ducati Wheelie Control (DWC) DVO, Ducati Slide Control (DSC), Engine Brake Control (EBC), Ducati Brake Light (DBL), zaštita lanca |
| Standardna oprema | Ducati Power Launch (DPL) DVO, Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, Full LED prednja svjetla s Daytime Running Light (DRL), Sachs steering damper, tipke za brzo podešavanje, Pit Limiter, automatsko gašenje pokazivača smjera |
| Pripremljeno za | Ducati Data Logger (DDL), protuprovalni sustav, tempomat, Tyre Pressure Monitoring System (TPMS), USB priključak*, Ducati Multimedia System (DMS)*, Turn By Turn navigaciju* *Provjerite dostupnost kod lokalnog Ducati prodavača |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Provjera zazora ventila | 24.000 km (15.000 milja) |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 12.000 km (7.500 milja) / 24 mjeseca |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 151 g/km |
| Potrošnja | 6,5 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. Za više informacija obratite se lokalnom Ducati prodavaču. |




