Bezvremenski zvukovi cijelu noć – emerald green
Ducati Scrambler Nightshift sada sjaji u Emerald Green boji s najizraženijim urbanim stilom u gradu. Otkrijte eleganciju i sofisticiranost nove grafike.
Čista elegancija. Čisti Scrambler®.
Smaragdna elegancija
Završen u potpuno novoj Emerald Green boji, Ducati Scrambler Nightshift ističe se svojim bezvremenskim stilom. Nova boja dodatno naglašava prepoznatljive linije spremnika u obliku suze, spajajući klasičnu eleganciju sa suvremenim stavom.
Café Racer stav
Bočne tablice s brojevima, potpuno crni žičani naplatci, LED pokazivači smjera i ravni upravljač daju Nightshift modelu autentičan café racer karakter.
Elegantno po dizajnu
Uz Emerald Green grafiku, smeđe sjedalo i potpuno crne žičane naplatke, Nightshift odiše street-glamour izgledom profinjenog karaktera.
Tehničke specifikacije
| Tip | L-Twin, Desmodromic distribucija, 2 ventila po cilindru, zračno hlađenje |
|---|---|
| Obujam | 803 cc |
| Promjer x hod | 88 x 66 mm |
| Omjer kompresije | 11:1 |
| Snaga | 73 KS (53,6 kW) pri 8.250 o/min |
| Okretni moment | 65,2 Nm (48.1 lb-ft) pri 7.000 o/min |
| Ubrizgavanje goriva | Elektroničko ubrizgavanje goriva, 50 mm kućište leptira s Ride-by-Wire sustavom |
| Ispuh | Nehrđajući čelični prigušivač s katalizatorom i lambda sondama, aluminijski završeci |
| Mjenjač | 6 brzina |
| Primarni prijenos | 1=32/13 2=30/18 3=28/21 4=26/23 5=22/22 6=24/26 |
| Omjer prijenosa | Ravni zupčanici, omjer 1.85:1 |
| Završni prijenos | Lanac, prednji zupčanik 15, stražnji zupčanik 46 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka sa slipper i self-servo funkcijom |
| Okvir | Cjevasti čelični Trellis okvir |
| Prednji ovjes | Upside-down Kayaba vilica Ø 41 mm |
| Prednji kotač | Žbičani aluminijski naplatak 3.00″ x 18″ |
| Prednja guma | Pirelli MT 60 RS 110/80 R18 |
| Stražnji ovjes | Kayaba stražnji amortizer, podesivo prednaprezanje |
| Stražnji kotač | Žbičani aluminijski naplatak 5.50″ x 17″ |
| Stražnja guma | Pirelli MT 60 RS 180/55 R17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 150 mm / 150 mm (5.9 in / 5.9 in) |
| Prednja kočnica | Ø330 mm disk, radijalna 4-klipna čeljust s Bosch Cornering ABS sustavom |
| Stražnja kočnica | Ø245 mm disk, plutajuća 1-klipna čeljust s Bosch Cornering ABS sustavom |
| Instrumenti | 4.3″ TFT zaslon u boji |
| Masa s tekućinama bez goriva | 182 kg (401 lb) |
| Visina sjedala | 795 mm (31.3 in) 810 mm (31.9 in) s visokim sjedalom 780 mm (30.7 in) s niskim sjedalom |
| Međuosovinski razmak | 1.449 mm (57 in) |
| Kut vilice | 24° |
| Predtrag | 108 mm |
| Kapacitet spremnika goriva | 14,5 l (3,83 US gal) |
| Broj sjedala | 2 |
| Sigurnosna oprema | Riding Mode, Power Mode, ABS Cornering, Ducati Traction Control, Daytime Running Light* |
| Standardna oprema | 4.3″ TFT zaslon u boji, Ride-by-Wire, Full LED rasvjeta, LED pokazivači smjera, USB priključak ispod sjedala, ravni upravljač promjenjivog presjeka, bar-end retrovizori, Ducati Performance LED pokazivači smjera, sportski prednji blatobran, bočne brojčane ploče, sportski stražnji kraj, posebno sjedalo, posebna grafika, žbičani kotači |
| Pripremljeno za | Ducati Multimedia System, Ducati Quick Shift |
| Jamstvo | 24 mjeseca, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 12.000 km (7.500 milja) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 12.000 km (7.500 milja) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 120 g/km |
| Potrošnja | 5.2 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje Euro 5 standard. |




