Performanse sa staze, duša Multistrade.
Ducati Multistrada V4 RS pokreće Desmosedici Stradale motor poput onih u supersportskim motociklima, uz suhu spojku i posebno podešenu elektroniku za nenadmašne performanse u numeriranom izdanju. Novi Multistrada V4 RS najsportskiji je, najsofisticiraniji i najupečatljiviji model u obitelji.
Iznad svake definicije
Zašto birati kada možete imati sve? Ducati Multistrada V4 RS savršen je spoj performansi i udobnosti. Snažan i neodoljiv pri svakom pogledu.
RS grafika
RS grafika ističe se dizajnom koji naglašava logo modela. Ekskluzivne komponente i vrhunski materijali poput titana i karbonskih vlakana dodatno naglašavaju njegov karakter. Otkrijte mogućnosti konfiguracije izravno iz tvornice.
Tehničke specifikacije
| Tip | Ducati Desmosedici Stradale, V4 - 90°, 4 ventila po cilindru, kontra-rotirajuća radilica, Twin Pulse redoslijed paljenja, polusuhi karter, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 1.103 cc (67,3 cu in) |
| Promjer x hod | 81 mm / 53,5 mm (3,2 in / 2,1 in) |
| Omjer kompresije | 14,0:1 |
| Snaga | 180 KS (132,4 kW) pri 12.250 o/min |
| Okretni moment | 118 Nm (12 kgm, 87 lb ft) pri 9.500 o/min |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva, eliptična kućišta leptira Øeq 50 mm s Ride-by-Wire sustavom |
| Ispuh | Pred-prigušivač od nehrđajućeg čelika, Akrapovič titanijski ispušni sustav |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.8:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=40/13, 2=36/16, 3=34/19, 4=31/21, 5=29/23, 6=27/25 |
| Završni prijenos | Lanac, prednji zupčanik Z15; stražnji zupčanik Z43 |
| Spojka | Višelamelna suha spojka sa slipper funkcijom pri usporavanju |
| Okvir | Aluminijski monokok okvir |
| Prednji ovjes | Öhlins Ø 48 mm potpuno podesiva USD vilica s TiN premazom, elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 2.0 event-based sustavom |
| Prednji kotač | Marchesini kovani aluminijski naplatci, 3.5" x 17" |
| Prednja guma | Pirelli Diablo Rosso IV Corsa 120/70 ZR17 |
| Stražnji ovjes | Öhlins TTX36 potpuno podesiv amortizer, elektroničko podešavanje kompresije i povrata s Öhlins Smart EC 2.0 event-based sustavom, elektroničko podešavanje predopterećenja, aluminijska jednostrana stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Marchesini kovani aluminijski naplatci, 6" x 17" |
| Stražnja guma | Pirelli Diablo Rosso IV Corsa 190/55 ZR17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 170 mm / 170 mm (6,7 in / 6,7 in) |
| Prednja kočnica | 2 x Ø 330 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo Stylema monoblock čeljusti s 4 klipa i 2 pločice, radijalna pumpa, Cornering ABS |
| Stražnja kočnica | Ø 280 mm disk, Brembo plutajuća čeljust s 2 klipa, Cornering ABS |
| Instrumenti | 6.5" TFT zaslon u boji s Ducati Connect i full-map navigacijskim sustavom |
| Masa s tekućinama bez goriva | 225 kg (496 lb) |
| Visina sjedala | Podesivo, 840 mm - 860 mm (33.1 in - 33.9 in) 810 mm - 830 mm (31.9 in - 32.7 in) s dodatnim niskim sjedalom 855 mm - 875 mm (33.7 in - 34.4 in) s dodatnim srednje/visokim sjedalom 870 mm - 890 mm (34.3 in - 35.0 in) s dodatnim visokim sjedalom |
| Međuosovinski razmak | 1.591 mm (62,6 in) |
| Kut vilice | 25,7° |
| Predtrag | 120 mm (4,7 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 22 l (5,8 US gal) |
| Broj sjedala | 2 |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Ducati Traction Control (DTC), Engine Brake Control (EBC), Bosch Cornering ABS, Ducati Brake Light (DBL)*, Ducati Cornering Light, Radar sustav, Ducati Vehicle Observer (DVO), Ducati Wheelie Control (DWC) DVO, automatska kalibracija guma, Vehicle Hold Control |
| Standardna oprema | Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, homologirani Akrapovič ispušni sustav, Coming Home funkcija, TFT zaslon u boji, Hands-Free sustav, Full LED prednje svjetlo, Daytime Running Light (DRL)*, automatsko isključivanje pokazivača smjera, full-map navigacijski sustav, 12V utičnica, USB priključak, osvijetljeni prekidači na upravljaču, Adaptive Cruise Control, Ducati Electronic Suspension (DES) 2.0 s Öhlins Smart EC 2.0 |
| Pripremljeno za | Dodatna LED svjetla, Tyre Pressure Monitoring System (TPMS), Hands-Free čep spremnika goriva, grijane ručke |
| Jamstvo | 24 mjeseca / 48 mjeseci**, neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 15.000 km (9.000 mi) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 30.000 km (18.000 mi) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 170 g/km |
| Potrošnja | 7,3 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Provjerite dostupnost proizvoda kod ovlaštenog prodavača. ** Samo za zemlje u kojima vrijedi 4|Ever Ducati jamstvo. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. |




