Otključajte svakodnevnu avanturu
Nova Ducati Multistrada V2 utjelovljuje samu bit užitka u vožnji, potpuno redizajniran oko novog dvocilindričnog motora.
V2, Ducati Red
Mehanički ovjes dostupan u boji Ducati Red. Za više informacija posjetite konfigurator ili posebnu stranicu za prilagodbu.
Uvijek uzbudljiva, iz dana u dan.
Novi dizajn, u kombinaciji s optimiziranom geometrijom i dvocilindričnim srcem, osigurava uravnoteženu, udobnu i preciznu vožnju. Poboljšana ergonomija i mogućnosti prilagodbe omogućuju vam da motocikl prilagodite vlastitim željama. Svaki dan je avantura s novim Ducati Multistrada V2.
Tehničke specifikacije
| Tip | Ducati V2 motor: V2 pod kutom od 90°, 4 ventila po cilindru, sustav promjenjivog upravljanja usisnim ventilima, tekućinom hlađen |
|---|---|
| Obujam | 890 cc |
| Promjer x hod | 96 x 61,5 mm |
| Omjer kompresije | 13.1:1 |
| Snaga | 85 kW (115,6 KS) pri 10.750 o/min |
| Okretni moment | 92,1 Nm (9,4 kgm) pri 8.250 o/min |
| Ubrizgavanje goriva | Elektronički sustav ubrizgavanja goriva, kućište leptira Ø 52 mm s Ride-by-Wire sustavom |
| Ispuh | Prigušivač od nehrđajućeg čelika, jedan katalizator i lambda sonde |
| Mjenjač | 6 brzina s Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0 sustavom |
| Primarni prijenos | Ravni zupčanici; omjer 1.84:1 |
| Omjeri prijenosa | 1=38/13, 2=35/17, 3=32/20, 4=29/22, 5=24/21, 6=26/25 |
| Završni prijenos | Lanac; prednji zupčanik 15; stražnji zupčanik 40 |
| Spojka | Hidraulički upravljana mokra višelamelna spojka s kliznom i samopomoćnom funkcijom |
| Okvir | Aluminijski monokok |
| Prednji ovjes | Ø 45 mm potpuno podesiva mehanička vilica, ručno podešavanje kompresije i povrata |
| Prednji kotač | Lijevani kotač od lake legure, 3" x 19" |
| Prednja guma | Pirelli Scorpion Trail II 120/70 ZR 19 |
| Stražnji ovjes | Potpuno podesiv monoamortizer, daljinsko podešavanje predopterećenja opruge, aluminijska dvostrana stražnja vilica |
| Stražnji kotač | Lijevani kotač od lake legure, 4.5" x 17" |
| Stražnja guma | Pirelli Scorpion Trail II 170/60 ZR 17 |
| Hod kotača sprijeda/straga | 170 mm / 170 mm (6.7 in / 6.7 in) |
| Prednja kočnica | 2 x Ø 320 mm poluplutajući diskovi, radijalno montirane Brembo monoblock čeljusti s 4 klipa i 2 pločice, radijalna pumpa, Cornering ABS |
| Stražnja kočnica | Ø 265 mm disk, Brembo plutajuća čeljust s 2 klipa, Cornering ABS |
| Instrumenti | Digitalna jedinica s 5" TFT zaslonom u boji, rezolucije 800 x 480 px |
| Masa s tekućinama bez goriva | 199 kg (439 lb) |
| Visina sjedala | Podesivo, 830 mm - 850 mm (32.7 in - 33.5 in) 850 mm - 870 mm (33.5 in - 34.3 in) s dodatnim visokim sjedalom 810 mm - 830 mm (31.9 in - 32.7 in) s dodatnim niskim sjedalom |
| Međuosovinski razmak | 1572,5 mm (61,9 in) |
| Kut vilice | 24,3° |
| Predtrag | 105,5 mm (4,15 in) |
| Kapacitet spremnika goriva | 19 l (5,02 US gal) |
| Broj sjedala | 2 |
| Sigurnosna oprema | Riding Modes, Power Modes, Bosch Cornering ABS, Ducati Traction Control (DTC), Ducati Wheelie Control (DWC), Engine Brake Control (EBC), Ducati Brake Light (DBL) EVO* |
| Standardna oprema | Ducati Quick Shift (DQS) up/down 2.0, Full LED prednja svjetla s dnevnim svjetlom (DRL)*, automatsko isključivanje pokazivača smjera, Coming Home funkcija, tempomat, USB priključak |
| Pripremljeno za | Protuprovalni sustav, sustav nadzora tlaka u gumama (TPMS), Ducati Multimedia System (DMS), „Turn By Turn” navigaciju*, grijane ručke, litij-ionsku bateriju, prednja svjetla za maglu |
| Jamstvo | 24 mjeseca (48 mjeseci**), neograničena kilometraža |
| Godišnji servis | 12 mjeseci |
| Servis ulja | 15.000 km (9.000 milja) / 24 mjeseca |
| Provjera zazora ventila | 45.000 km (28.000 milja) |
| Standard | Euro 5+ |
| Emisija CO₂ | 127 g/km |
| Potrošnja | 5,5 l/100 km |
| Napomena o emisijama | Samo za zemlje u kojima se primjenjuje standard Euro 5+. |
| Napomene | * Dostupnost proizvoda provjerite kod ovlaštenog prodavača. ** Samo za zemlje u kojima vrijedi 4|ever Ducati jamstvo. Specifikacije i oprema motocikla mogu se razlikovati ovisno o tržištu. |




